Užite si kultúru a voľný čas aktívne

17.7.2019
Rajecké Teplice sú skutočne rajské miesto. Nájdete tu všetko, čo poteší vaše zmysli. Aquapark a liečebné procedúry prospejú vášmu zdraviu, nájdete tu možnosti športového vyžitia v lete aj v zime, a v neposlednom rade je tu dostatok kultúrneho vyžitia.

Využitie voľného času v okolí Rajeckých Teplíc

17.7.2019
Rajecké Teplice nie sú len miestom, kam si prídete dokonale oddýchnuť. Pre milovníkov prírody ponúka okolie Rajeckých Teplíc množstvo športových a turistických možností.

Tipy na lyžovačku v okolí Rajeckých Teplíc

16.7.2019
Túžite po spojení príjemného wellness s aktívnou lyžovačkou. Rajecké Teplice ponúkajú objaviť menej známe strediská, či vychutnať si lyžovanie v najlepších lyžiarských strediskách.

Kam na výlet v okolí Rajeckých Teplíc

15.7.2019
Rajecké Teplice sú obľúbené nielen pre svoju termálnu vodu s liečivými účinkami. Je to aj možnosť aktívneho využitia voľného času a spoznávania mnohých krás, ktoré sú v tesnej blízkosti Rajeckých Teplíc.

Oddýchnite si v kúpeľoch Rajecké Teplice

14.7.2019
S našim náročným životným štýlom, stresom a únavou, každý z nás potrebuje občas kvalitný oddych v kúpeľoch. Nielen pre luxus, ktorý ponúkajú kúpele Rajecké Teplice, ale pre množstvo výhod.

Prečo navštíviť kúpele Rajecké Teplice

13.7.2019
Plánujete kúpeľnú dovolenku, alebo luxusnú kúpeľnú liečbu? Kúpele Rajecké Teplice sú miestom, ktoré by ste mali spoznať a objaviť dôvody, prečo si zvoliť Rajecké Teplice ako TOP destináciu.

Aké sú zdravotné prínosy pobytu v kúpeľoch

13.7.2019
Návšteva kúpeľov je viac ako len relax. Od jemnejšej pokožky, až po lepšie zdravie – to sú výhody pobytu v kúpeľoch, ktoré poznáme po stáročia. Ešte lepšie je že, na rozdiel od cesty do ordinácie lekára, návšteva kúpeľov je príjemným spôsobom zlepšenia zdravia.…

Pobyt v kúpeľoch je ideálny pre páry

11.7.2019
Každý pár si potrebuje oddchýnuť od každodenného života. Pobyt v kúpeľoch Rajecké Teplice ponúkajú množstvo relaxačných spôsobov, ako dobiť batérie spolu s vašou polovičkou. Rajecké Teplice sú dozaista jedny z najúžasnejších kúpeľov nielen na Slovensku.

Urobte si pauzu – oddýchnite si v kúpeľoch Rajecké Teplice

10.7.2019
Kúpeľný pobyt je výborný spôsob, ako si oddýchnuť po stresujúcom týždni. Kúpele Rajecké Teplice sú poklad ukrytý v čarokrásnom prostredí Rajeckej doliny, avšak jednoducho a rýchlo dostupné. Kúpeľ ponúkajú mnohé zdravotné benefity, a preto je aj kratší pobyt v kúpeľoch ideálny na odbúranie …

Fantastická letná dovolenka v kúpeľoch

8.7.2019
Leto je obdobie ako stvorené na dovolenku a oddych. Často je letná dovolenka spojená s pobytom pri mori. Existujú však aj iné zaujímavé alternatívy. Najmä ak dbáte o svoje zdravie, mal by byť pobyt v kúpeľoch neodmysliteľnou súčasťou vašej dovolenky a vášho životného štýlu.…
Tento web využíva cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií o cookies..